XVII Ogólnopolska i VII im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej
Interdyscyplinarna Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
„Stany zagrożenia zdrowia i życia – wyzwaniem dla medycyny i edukacji”

Wydział Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych PWSZ
Ciechanów, 21 kwietnia 2017 r.

KOMUNIKAT  II

logo VII JF strona

Serdecznie zapraszam

do udziału w XVII Ogólnopolskiej i VII im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Stany zagrożenia zdrowia i życia – wyzwaniem dla medycyny i edukacji”, która odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2017 roku, w siedzibie Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych PWSZ w Ciechanowie, przy ul. Wojska Polskiego 51.

Referaty eksperckie w sesjach plenarnych wygłoszą m.in.: prof. zw. Bożena Cukrowska,prof. Grażyna Skotnicka-Klonowicz, prof. zw. Jan Kochanowski, dr Małgorzata Dybowska, dr Zenon Truszewski…

W ramach konferencji przeprowadzony zostanie POKAZ DZIAŁAŃ ZINTEGROWANYCH SŁUŻB RATOWNICZYCH - Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza KP PSP Ciechanów i Zespół Ratownictwa Medycznego ZPD SSzW w Ciechanowie). Pokaz technik gaśniczych, ewakuacji, segregacji medycznej, Kwalifikowanej Pomocy Przedlekarskiej (KPP) i Medycznych Czynności Ratunkowych (MCR).

Uczestnicy Konferencji otrzymują 8 punktów edukacyjnych - Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 r. (Dz.U. Nr 231, poz. 2326 z pozn. zmianami) oraz Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 czerwca 2007 r. (Dz.U. Nr 112, poz. 775)

Do zobaczenia
dr n. hum. Bożena Ostrowska
Dziekan Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych