Konferencja 271115

Pan Andrzej Pietroń

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie

Szanowny Panie,

Przesyłam klucze instalacyjne oprogramowania Statistica (najnowsza wersja 12.5) jaką zakupili Państwo w ramach licencji Site License dla wszystkich pracowników i studentów Wydziału Inżynierii i Ekonomii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie. Licencja jest ważna do 30 września 2016 r.
Dostarczone oprogramowanie w ramach tej licencji jest dostępne w polskiej oraz angielskiej wersji, 32- oraz 64-bitowej. Klucze instalacyjne są wspólne dla wszystkich.

Licencja obejmuje Statistica Rozszerzony Pakiet Akademicki + Zestaw do Analiz Marketingowych i Rynkowych, czyli następujące moduły analityczne:

> Statistica Pakiet Zaawansowany

> Statistica QC

> Statistica Automatyczne Sieci Neuronowe

> Statistica Data Miner

> Statistica Text Miner

> Statistica Process Optimization (QC Miner)

> Statistica MSPC (Multivariate Statistical Process Control - wielowymiarowe sterowanie jakością procesów)

> Statistica SAL (Sequence, Association and Link Analysis ? analiza sekwencji, asocjacji i skojarzeń)

> Statistica VEPAC (Variance Estimation and Precision ? szacowanie wariancji i precyzji)

> Statistica ETL (Extract, Transform and Load)

> Statistica Reporting Tables (tabele raportujące)

> Statistica Zestaw do Analiz Marketingowych i Rynkowych ? dodatek, należy doinstalować

Przy użyciu poniższych kluczy instalacja i rejestracja programu Statistica Rozszerzony Pakiet Akademicki będzie możliwa tylko dla osób posiadających adres e-mail z domeną zakończoną na pwszciechanow.edu.pl.

POLSKA WERSJA 12.5:

Instalacja jednostanowiskowa:
Serial number:   JPZP509G932518AR-0
CD-Key:              5CKCLY6WUKLGYX66GN1C

Instalacja sieciowa concurrent:
Serial number:   JPZP509G932518ARCN-5
CD-Key:              WCKGL-26RRK-QCYD-HZG5AG
Net-ID:                ZUHZW

ANGIELSKA WERSJA 12.5:

Instalacja jednostanowiskowa:
Serial number:   JPZ509G932518AR-A
CD-Key:              5GKCQY6WVK9GYDHHCU1G

Instalacja sieciowa concurrent:
Serial number:   JPZ509G932518ARCN-B
CD-Key:              WGKCQ-Y6RWK-KGYD-6BG1AC
Net-ID:                12KPR
Time code:         3QAZ9HYG1U

W załączeniu przesyłam także instrukcje instalacji.

Rozwiązanie typowych problemów podczas instalacji/rejestracji oprogramowania Statistica można znaleźć na stronie www.statsoft.pl/Zasoby/Materialy-dodatkowe/Pytania-i-odpowiedzi/Instalacja-i-rejestracja.

Instalacja dodatku STATISTICA ZESTAW DO ANALIZ MARKETINGOWYCH I RYNKOWYCH
Aby korzystać z dodatkowych narzędzi zawartych w programie Statistica Zestaw do Analiz Marketingowych i Rynkowych należy ten program doinstalować do programów z rodziny Statistica w wersji 12.5. Instalację programu należy przeprowadzić z odrębnego instalatora ? instalacja odbywa się bez użycia dodatkowych kluczy instalacyjnych. Do instalatora dołączony jest plik licencyjny License.xml, który należy wskazać podczas instalacji.

KARTA REJESTRACYJNA

Każdy użytkownik przed zainstalowaniem oprogramowania powinien wypełnić kartę rejestracyjną zamieszczona na stronie www.statsoft.pl/Site_License/ciG9325pwszie.php. Informacje w niej zawarte będą przesyłane do nas (w celu rejestracji użytkownika) i do administratora licencji (w celu weryfikacji czy dany użytkownik jest pracownikiem lub studentem lub inną uprawnioną do korzystania z programu osobą). Na tej podstawie można zezwalać na zainstalowanie oprogramowania (tzn. udostępniać instalatory oprogramowania lub kody instalacyjne).
Informacje z tego formularza będą wpływały tymczasowo na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (proszę o informację, jeżeli adres miałby być inny, np.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Uprzejmie proszę o wymaganie od użytkowników wypełniania karty rejestracyjnej.

DODATKOWE MATERIAŁY
Zachęcam Państwa do umieszczania na instytutowych stronach internetowych linków do bezpłatnych materiałów, które mogą okazać się niezwykle przydatne dla użytkowników oprogramowania Statistica oraz wszystkich pracowników i studentów zajmujących się statystyczną analizą danych:

?         Pytania i odpowiedzi (FAQ) dotyczące instalacji/rejestracji oraz najczęściej wykorzystywanych funkcji Statistica: www.statsoft.pl/Zasoby/Materialy-dodatkowe/Pytania-i-odpowiedzi

?         Internetowa Czytelnia (artykuły poświęcone tematyce statystycznej z przykładami wykorzystania z programu Statistica w różnych zastosowaniach): www.statsoft.pl/Czytelnia

?         Nagrania z internetowych prezentacji (webinariów) przedstawiających wykorzystanie Statistica w różnych dziedzinach: www.statsoft.pl/Uslugi/Seminaria/Webinaria-i-webcast

?         Internetowy Podręcznik Statystyki - czyli kompendium wiedzy które ułatwia zrozumieć, a także stosować metody statystyczne: www.statsoft.pl/textbook/stathome.html

W razie pytań proszę o kontakt.
Przesyłam pozdrowienia.
Michał Równiak