Wobec rosnącej liczby zakażeń i zapowiadanej piątej fali pandemii Covid-19, przypominam o bezwzględnym stosowaniu maseczek ochronnych, przestrzeganiu dystansu społecznego oraz dezynfekcji przez pracowników Uczelni i studentów na terenie Uczelni. W dalszym ciągu na terenie Uczelni obowiązują zapisy Zarządzenia nr 68/2021 z dnia 01 października 2021 roku w sprawie: procedur bezpieczeństwa higieniczno-sanitarnego podczas przebywania w pomieszczeniach Uczelni w trakcie pandemii Covid-19, w tym prowadzenia zajęć.

Podczas zbliżającej się zimowej sesji egzaminacyjnej zobowiązuję Dziekanów Wydziałów do właściwego organizowania egzaminów z zastosowaniem zapisów ww. zarządzenia oraz bieżącej kontroli przebiegu egzaminów pisemnych i ustnych.

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju, bardzo proszę o ograniczenie kontaktów osobistych w miejscu pracy wśród pracowników Uczelni do niezbędnego minimum.

Bardzo proszę Społeczność akademicką – dbajmy o swoje zdrowie i innych osób na terenie Uczelni.

REKTOR
dr inż. Grzegorz Koc