Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców Mazowsza, studentów, jak również pracowników PWSZ do wzięcia udziału w turnieju szachowym.
Turniej zostanie przeprowadzony ?systemem szwajcarskim? wg przepisów FIDE.

Zgłoszenia do 05.03.2015 r. - Studium Wychowania Fizycznego PWSZ
w Ciechanowie, ul. Narutowicza 9;

zapisy u Pani Agnieszki Polens (23 672-20-50 wew. 2060; adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; (pokój 206)
Termin zawodów: 07.03.2015 r. godz. 9.00
Miejsce: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie, Klub Studenta, ul. Narutowicza 4a

Wpisowe: 10,00 zł
Przewidywane nagrody, puchary i dyplomy.
Sprawy szczegółowe dotyczące turnieju: Marian Rutkowski ? sędzia szachowy; tel. 602-643-799

Organizator:
                                                             Sekcja szachowa TKKF Ciechanów