X HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR REKTORA PWSZ W CIECHANOWIE ROZSTRZYGNIĘTY!

Rekordowa liczba drużyn, bo aż 15 wzięła udział w jubileuszowym turnieju, który rozegrano 15 grudnia 2012r. w hali Miejskiego Zespołu Szkół Nr 1 w Ciechanowie. Piłkarze reprezentowali wszystkie wydziały i prawie wszystkie kierunki, które funkcjonują w naszej uczelni.

Zespoły zostały podzielone na 4 grupy. Drużyny grały systemem każdy z każdym. Następnie dwa najlepsze zespoły z poszczególnych grup awansowały do drugiej fazy gier, w której grano systemem pucharowym.

Zwycięstwo odniosła (drugi raz z rzędu) drużyna RDS, w składzie której grali studenci III roku Ekonomii. W meczu finałowym RDS pokonała Majorkę (II rok Ekonomii 2:1). Trzecie miejsce przypadło drużynie absolwentów naszej uczelni, którzy pokonali Malanowski Patrol (Inżynieria środowiska 3:0).

Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Łukasz Dąbkowski, a dla króla strzelców Michał Olszewski. Wszystkie drużyny otrzymały okolicznościowe dyplomy, a trzy najlepsze okazałe puchary.

Studium Wychowania Fizycznego - organizator turnieju dziękuje Pani dr Bożenie Ostrowskiej za opiekę medyczną na czas turnieju, zaś Panom Cezaremu Drzewieckiemu i Mariuszowi Mikłoskiemu za sędziowanie zawodów.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy jednocześnie wszystkim uczestnikom zaangażowania i sportowej - prowadzonej w duchu fair play - gry.