Z wielką radością pragniemy poinformować, iż studentka I roku pielęgniarstwa - Karolina Domżalska - zajęła I miejsce w VII Uczelnianym Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się w dniach 27 i 29 kwietnia w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie przy ul. Narutowicza.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Część pierwsza ? pisemna polegała na rozwiązaniu testu leksykalno-gramatycznego. Przystąpiło do niej 26 studentów z różnych wydziałów. Do części drugiej konkursu ? ustnej, odbywającej się 29 kwietnia zakwalifikowało się 10 studentów z najlepszymi wynikami. Uczestnicy zmagali się z różnorodnymi pytaniami, które miały pomóc w wyłonieniu zwycięzcy. Walka była zacięta, ale w końcu udało się wyłonić trzech laureatów. Drugie miejsce zajęła Magdalena Nałęcz ? studentka II roku ekonomii. Trzecie miejsce zdobyła studentka II roku inżynierii środowiska ? Milena Chojnacka. Studenci otrzymali dyplomy i liczne nagrody rzeczowe. Dla zdobywczyni pierwszego miejsca został ufundowany VOUCHER na oficjalny egzamin językowy TOEIC o wartości 375 zł.
Nad organizacją konkursu czuwali mgr Jolanta Wiśniewska, mgr Paweł Pyrzyński, mgr Agnieszka Janowska i mgr Sylwester Czaplicki.
         Gratulujemy wygranej i bardzo zachęcamy wszystkich studentów do aktywnego uczestnictwa w różnorodnych przedsięwzięciach językowych naszej uczelni. Mamy nadzieję, że studenci z jeszcze większą pasją będą poświęcali się nauce języków obcych.

Przygotowała: mgr Jolanta Wiśniewska