V OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

DLA STUDENTÓW

PAŃSTWOWYCH WYŻSZYCH SZKÓŁ ZAWODOWYCH

18 ? 19 III 2015

Studium Języków Obcych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie serdecznie zaprasza studentów Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych po raz piąty do wzięcia udziału w V Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego.

IV edycja konkursu przebiegła zgodnie z założeniami organizatorów, wyłonieni zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne i bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Poziom znajomości języka niemieckiego uczestników był bardzo wysoki i wyrównany.

Spotkaliśmy się z pozytywnym odzewem ze strony uczestników, wśród których mamy stałych fanów naszego konkursu.

Wpisując w tradycję naszego Studium to przedsięwzięcie ponownie ogłaszamy już
V Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie. Liczymy na zainteresowanie z Państwa strony i zmotywowanie studentów do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Wszelkie informacje dotyczące organizacji i przebiegu konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej www.pwszciechanow.edu.pl w zakładce: Jednostki Uczelni ? Studium Języków Obcych.

Kierownik Studium Języków Obcych

mgr Agnieszka Mikołajczak