Ogłoszenie – BASEN 2016/2017

Informujemy, że od 03.11.2016r. istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z krytej pływalni MOSiR w Ciechanowie i Mławie. W zajęciach może brać udział każdy student studiów stacjonarnych PWSZ w Ciechanowie w wymiarze 1 godziny (60 min.) dwa razy w tygodniu bez możliwości łączenia godzin. Z basenu można korzystać od poniedziałku do piątku.
Wejście na basen możliwe jest tylko po okazaniu legitymacji studenckiej.

Uwaga studenci Zamiejscowego Wydziału Elektroniki i Technik Multimedialnych w Mławie. Drodzy studenci mławski basen jest obecnie zamknięty.
Z chwilą odwołania zapraszamy do korzystania.

Zajęcia sportowe dla studentów

Informujemy, że studenci PWSZ mogą korzystać z poniższych zajęć:

– w każdy poniedziałek i środę w godzinach od 15:30 do 17:00 odbywają się zajęcia: siłownia, tenis stołowy przy ul. Sienkiewicza 28A w Ciechanowie.
– w każdy czwartek w godzinach od 18:00 do 19:30 odbywają się zajęcia z siatkówki dla kobiet i mężczyzn w ZS Nr 1 im. gen. J. Bema w Ciechanowie przy ul. Powstańców Warszawskich 24.

Chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w w/w zajęciach.