W ramach zadań przyjętych do realizacji przez Biuro Karier ?Partner?, zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do udziału w warsztatach zatytułowanych ? WYSTĄPIENIA PUBLICZNE I AUTOPREZENTACJA?. Jest to kolejne szkolenie służące podnoszeniu kwalifikacji zawodowych studentów już w trakcie trwania studiów, rozwijanie kompetycji i zdobywanie nowych umiejętności oczekiwanych przez pracodawców na rynku pracy.
 ?WYSTĄPIENIA PUBLICZNE I AUTOPREZENTACJA?

DLA KOGO: Dla osób, które chcą się stać mistrzem przemawiania publicznego a jeszcze nie mają w tym doświadczenia.
CEL SZKOLENIA: Celem szkolenia jest przygotowanie się do czekających Cię wystąpień publicznych oraz ograniczenie stresu związanego z tymi wystąpieniami. Uczestnicy dowiedzą się , jakie są elementy składowe efektywnej prezentacji i jak wdrożyć je w praktyce.
METODA PROWADZENIA ZAJĘĆ: w formie wykładu i warsztatu.
Planowany termin szkolenia początek  czerwca 2015 roku .
Zapisy -  samorząd studentów, (ilość miejsc ograniczona).
Przewidziany jest udział w szkoleniu przedstawicieli wszystkich dziewięciu kierunków naszej uczelni około 20 osób.