W Wojewódzkim Urzędzie Pracy filii w Ciechanowie, można pobrać a potem złożyć dokumenty by legalnie pracować w Niemczech przez co najmniej 2 miesiące. Nie ma już wymagań językowych odnośnie niemieckiego, ale trzeba zaznaczyć żestudenci ze znajomością j. niemieckiego są preferowani.

Oto główne kryteria naboru:
- studenci studiów wyższych w tym studenci ostatniego roku studiów, którzy na  zaświadczeniu
o wpisie na listę studentów (Immatrikulationsbescheinigung), będą mieli potwierdzenie ukończenia studiów na dzień 30.09.2015 r.;
- wiek od 18 lat;
- gotowość podjęcia zatrudnienia przez co najmniej 2 miesiące w okresie wakacji.

Dodatkowe informacje Biuro Karier ? Wiesław Wernik pok. 201 lub Wojewódzki Urząd Pracy Wodna 1 pok. 01

osobiście, mailowo bądź telefonicznie.

Andrzej Śniegocki
Asystent EURES