DLA KOGO?

• Osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy,
  • Przedsiębiorców chcących zatrudnić osoby bezrobotne
  • absolwentów szkół średnich oraz wyższych ( Ii II stopnia)w okresie 48 miesięcy od dnia otrzymania dyplomu/daty ukończenia szkoły i studentów ostatniego roku, którzy na dzień składania wniosku nie są zatrudnieni oraz nie wykonują innej pracy zarobkowej.

NA CO?

• na wydatki związane z uruchomieniem działalności gospodarczej
  • lub na stworzenie miejsca pracy dla osoby bezrobotnej

WARUNKI PREFERENCYJNYCH POŻYCZEK

• wartość pożyczki do ok 74 tys. zł czyli do 20-krotności przeciętnego wynagrodzenia
  • wartość pożyczki na zatrudnienie osoby bezrobotnej - do ok 22 tys. zł czyli do 6-krotności przeciętnego wynagrodzenia
  • okres spłaty do 7 lat
  • karencja w spłacie rat kapitałowych - do 12 miesięcy
  • atrakcyjne oprocentowanie: 0,56% w skali roku,( 0,25 stopy redyskonta weksli NBP)
  • zabezpieczenie spłaty pożyczki - weksel własny in blanco pożyczkobiorcy oraz poręczenie co najmniej   jednej osoby fizycznej

DODATKOWE INFORMACJE

• bezpłatne wsparcie doradcze po udzieleniu pożyczki

BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT

KONTAKT
tel. 511 985 590 lub 22 636 07 40 w.31

info o TISE: Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych TISE SA działa od 1991 roku. Jest funduszem pożyczkowym dla podmiotów ekonomii społecznej oraz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Jego misją jest świadczenie usług finansowych, doradczych i inwestycyjnych sprzyjających rozwojowi inicjatyw lokalnych na rzecz zrównoważonego rozwoju, w szczególności w obszarze ekonomii społecznej. Od 2002 roku TISE SA jest członkiem i do dziś jedynym polskim przedstawicielem w Europejskiej Federacji Banków Etycznych i Alternatywnych (FEBEA).

Wsp plak2