Dnia 02.10.2014 roku w Gmachu Głównym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie przy ul. Narutowicza oraz w budynku przy ul. Wojska Polskiego odbyły się spotkania organizacyjne studentów pierwszego roku z J.M. Rektorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  w Ciechanowie. Przybyli studenci mieli okazję poznać władzę Uczelni
i zapoznać się z informacjami dotyczącymi jej funkcjonowania a także odbyć obowiązkowe

szkolenia poprzedzające studia. Tegoroczna rekrutacja zakończyła się dla PWSZ dużym sukcesem. Chęć studiowania w naszej Uczelni wyraziła rekordowa liczba maturzystów na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych. Łącznie w Roku Akademickim 2014/2015 rozpocznie naukę na pierwszym roku studiów ponad 600 studentów. W czasie kiedy większość uczelni posiada niedobory studentów nasza Uczelnia może z satysfakcja odnotować sukces i potwierdzić potrzebę wypełniania swojej misji na północnym Mazowszu.