Witaj Uczelnio! - spotkania studentów I roku z władzami PANS im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.

W dniach 1 i 2 października 2024 roku, w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, odbyły się spotkania studentów I roku studiów stacjonarnych z władzami Uczelni. Pierwsze spotkanie odbyło się na Wydziale Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych, drugie na wydziale Inżynierii i Ekonomii. To bardzo ważny dzień dla nowo przyjętych studentów.

W spotkaniach wzięli udział: mgr inż. Piotr Wójcik - Kanclerz, Dziekani dr Ewa Wiśniewska i doc. dr inż. Robert Rudziński oraz osoby z kierownictwa Uczelni i Wydziałów. Studenci mieli okazję poznać władze PANSIM, zapoznać się z informacjami dotyczącymi działania i funkcjonowania Uczelni. Poinformowani zostali o prawach i obowiązkach studentów, wynikających z regulaminu studiów i innych regulaminów wspierających studentów.

Po spotkaniu odbyło się obowiązkowe szkolenie BHP, poprzedzające studia, gdzie studenci zapoznani zostali z procedurami bezpieczeństwa higieniczno-sanitarnego.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego 2024/2025 życzymy studentom zadowolenia z wybranego kierunku studiów, satysfakcji ze zdobywania wiedzy i odwagi w wyznaczaniu życiowych celów.

Powodzenia na studiach!