Z okazji Święta Uczelni, które przypada na 4 czerwca, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia całej społeczności akademickiej, szerokiemu otoczeniu społeczno-gospodarczemu i przyjaciołom Uczelni. Niech ten dzień będzie pełen radości, dumy z osiągnięć oraz inspiracji do dalszego rozwoju i poszukiwania nowych horyzontów wiedzy.

Niech współpraca między naukowcami, studentami i pracownikami Uczelni przynosi owocne wyniki, a każdy kolejny krok na ścieżce edukacji, badań naukowych i rozwoju prowadzi do odkryć, które zmienią świat na lepsze. Wierzę, że razem możemy osiągnąć jeszcze więcej, budując silną i innowacyjną społeczność akademicką.
Z wyrazami szacunku, dr inż. Grzegorz Koc Rektor Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.