DSC 0867Jak co roku październik to początek nowego roku akademickiego, a zarazem miesiąc wielu wydarzeń. W dniu 26.10.2022r. gościliśmy w Uczelni pana Krzysztofa Kosińskiego Prezydent Miasta Ciechanów. Powodem wizyty było ufundowanie i wręczenie nagród dla najlepszych w ubiegłym roku akademickim studentów zamieszkałych w Ciechanowie. Zgodnie z dotychczasową tradycją nagrody Prezydenta otrzymali:

• Izabela Ferenc, średnia ocen 5,0, praca socjalna,
  • Paulina Zbirowska, średnia ocen 4,94, ekonomia,
  • Jolanta Bórawska, średnia ocen 4,93, ekonomia.

Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego  Mościckiego w Ciechanowie bardzo sobie ceni współpracę z samorządami a tym samym współdziałanie ze środowiskiem lokalnym. Wspieranie Uczelni przez samorządy między innymi samorząd miasta Ciechanów, umożliwia  systematyczny jej rozwój. Wręczając nagrody w obecności rektora dr inż. Grzegorza Koca i kanclerza mgr inż. Piotra Wójcika, pan prezydent powiedział o dobrej, funkcjonującej od lat współpracy między miastem a uczelnią. Podkreślił fakt, dużej liczby absolwentów PUZ zatrudnionych w UM Ciechanów. Życząc studentom sukcesów w nowym roku akademickim, przypomniał że nauka to najlepsza inwestycja na przyszłość.