image007Dnia 22.04.2022r. odbyła się prezentacja oraz warsztaty techniczne prowadzone przez trenerów firmy Milwaukee.
Zgromadzeni studenci oraz kadra dydaktyczna mieli okazję zapoznać się oraz przetestować innowacyjne wyroby z zakresu ochrony osobistej oraz szerokiej gamy najnowocześniejszych rozwiązań z portfolio elektronarzędzi firmy Milwaukee.

Była to kolejna odsłona owocnej współpracy z firmą Milwaukee. W ramach współpracy z firmą Visnar Centrala Narzędziowa Sp. z o.o. oraz Milwaukee Poland przekazane zostały elektronarzędzia na potrzeby praktycznych zajęć studenckich oraz projektów koła naukowego Zakładu Mechaniki i Budowy Maszyn.

Dziękujemy Panu Andrzejowi Zadrożnemu – trenerowi z firmy Milwaukee oraz Panu Łukaszowi Drążek – pracownikowi działu TPE firmy Milwaukee za ciekawe, inspirujące warsztaty oraz owocną współpracę. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Tomasza Goździewskiego z firmy Visnar oraz Panów Piotra Tesmera i Kamila Piotrowskiego z firmy Milwaukee Poland za wsparcie oraz dotychczasową współpracę!