3Od połowy lutego trwa akcja informacyjno – promocyjna Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie. Pracownicy Działu Rozwoju wraz ze studentami ze wszystkich kierunków, odwiedzają szkoły średnie, spotykając się z tegorocznymi maturzystami. Podczas spotkań przedstawiana jest uczniom pełna oferta kierunków studiów, przekazywane są informacje na temat terminów rekrutacji, warunków studiowania oraz pomocy materialnej jaką Uczelnia oferuje studentom. Udostępniane są materiały promocyjne w postaci informatorów i ulotek. Do tej pory delegacja Uczelni odwiedziła ponad 70 szkół z trzynastu okolicznych powiatów. Informacje promocyjne o Uczelni docierają do coraz szerszego grona odbiorców. Do listy odwiedzanych szkół, dołączyły w tym roku po raz pierwszy trzy szkoły w Szczytnie. Wizyty w szkołach spotkają się z ciepłym przyjęciem maturzystów oraz zainteresowaniem naszą ofertą. Liczymy, że w październiku spotkamy się w na naszej Uczelni.