DSC 0920W dniach 10-11 lutego 2022 roku gościliśmy w murach naszej Uczelni delegacje Państwowej Szkoła Wyższej  im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.  W skład delegacji weszli  Rektor  prof. dr hab. Jerzy Nitychoruk,  Prorektor ds. międzynarodowych dr inż. Tomasz Grudniewski i Kanclerz  mgr Justyna Niewińska. Podczas  spotkań goście zapoznali się  z bieżącą działalnością Uczelni jak również  kierunkami jej rozwoju.  Mówiono  o rosnącej roli i nowych możliwościach Państwowych Uczelni Zawodowych w naszym kraju.  Wymieniono się również doświadczeniami  dotyczącymi funkcjonowanie uczelni w okresie wychodzenia z pandemii. Po pracowitym dniu,  gości czekały dwie niespodzianki: zwiedzanie Muzeum szlachty Mazowieckiej w Gołotczyźnie  oraz zwiedzanie Browaru Ciechan, połączone z bardzo ciekawym wykładem na temat produkcji piwa.