VI Tura projektu praktyk pilotażowych – spotkanie informacyjne - w dniu 13 czerwca 2018 roku, w PWSZ w Ciechanowie, ul. Narutowicza 9, sala 102. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 14.00, planowane zakończenie godzina 15.00.

Przygotowując się do realizacji VI tury projektu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, zapraszamy na spotkanie informacyjne potencjalnych Pracodawców, w których studenci mogli by odbywać praktyki przewidziane w projekcie.

Planowana liczba studentów w VI turze projektu.

Lp.

22

OGÓŁEM:

210

Oferta uczestnictwa PWSZ w Ciechanowie w VI turze naboru do projektu, złożona do MNiSW, przeszła pozytywnie ocenę formalną, czekamy na ocenę merytoryczną, po otrzymaniu której, będziemy mogli zaprosić Państwa do procesu rekrutacji. Czas realizacji projektu sześciomiesięcznych praktyk – od dnia otrzymania zgody MNiSW do 31 sierpnia 2019 roku, kwota przeznaczona na realizację VI tury projektu - 3.744.751,50 zł.

Dodatkowych informacji udziela Pełnomocnik Rektora ds. Programu Praktyk Zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych - Pani Barbara Jank, tel. 513 075 081, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.