W dniu 21 marca 2018 roku odbyły się wybory Miss PWSZ 2018 w Ciechanowie. Do miana najpiękniejszej pretendowało siedem uczestniczek. Kreacje w jakich zaprezentowały się kandydatki to strój codzienny, stylizacja sportowa, stylizacja pin up oraz stylizacja wieczorowa. Konkurencja między uczestniczkami była bardzo duża. Ostatecznie korona i tytuł Miss Publiczności PWSZ 2018 trafiła do Wiktorii Michalskiej studentki I roku pielęgniarstwa. Nagrodę wręczyli przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studentów Dawid Frankowski oraz Miss Publiczności PWSZ 2017 Ewelina Ciok. Tytuł II Wicemiss PWSZ 2018 zdobyła także Wiktoria Michalska, nagrodę wręczył Kanclerz mgr inż. Piotr Wójcik. I Wicemiss PWSZ 2018 została Katarzyna Majkowska studentka III roku rolnictwa, nagrodę wręczył prorektor dr inż. Grzegorz Koc. Miss PWSZ 2018 podczas tegorocznej gali została Natalia Jakubowska studentka I roku pielęgniarstwa. Nagrodę Miss PWSZ 2018 wręczyła Klaudia Wałkulska ubiegłoroczna laureatka tego konkursu.

Wybory Miss zostały zorganizowane przez Radę Uczelnianą Samorządu Studentów. Nagrody zostały ufundowane przez władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, Centrum Pięknego Ciała „Figura”, Galerię Fitness, Marlenę Holm Pole Dance, Ewelinę Łazicką "Beauty Room" oraz Sylwię Gajewską.
        Podczas przygotowań uczestniczek do poszczególnych stylizacji publiczność miała przyjemność posłuchać utworów wokalnych w wykonaniu Alicji Stypik, wykładu na temat zdrowego odżywiania wygłoszonego przez dietetyka Kamila Brodeckiego.  Ostatnie dwa występy należały do Alicji Śmigowskiej. Pierwszy z ich to koncert na skrzypcach, a drugi to śpiew wraz z grą na gitarze.
        Rada Uczelniana Samorządu Studentów dobrze ocenia tegoroczną galę. Samorząd Studentów PWSZ dziękuję wszystkim uczestnikom wieczoru i zachęca studentów do brania udziału w imprezach studenckich.