20 stycznia 2018r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XV Turnieju Piłki Nożnej Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie o Puchar  Rektora.
W turnieju mogą brać udział drużyny składające się ze studentów jednego wydziału i kierunku studiów. Drużyna może liczyć do 10 zawodników, na boisku gra czterech zawodników + bramkarz. Czas trwania zawodów i system rozgrywek będzie uzależniony od ilości drużyn. Zapewniamy: okazały puchar dla zwycięzców, pamiątkowe medale dla trzech pierwszych drużyn, wodę dla spragnionych i wspaniałą sportową zabawę.

Zgłoszenia drużyn (zawierające: nazwę zespołu, telefon do kapitana, listę zawodników, rok studiów, wydział, kierunek) prosimy składać do mgr Mirosława Boniakowskiego do 17.01.2018 r. (tel. 664 031 647).

Termin Turnieju: 20.01.2018 r. godz. 9:00
Miejsce: Hala MOSIR w Ciechanowie.