Kierownik Domu Studenta - Agnieszka Kozłowska

adres: Dom Studenta, ul. Narutowicza 4a, 06-400 Ciechanów
tel. (023) 672 42 51

Akademik Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie mieści się w murach Domu Studenta przy ulicy Gabriela Narutowicza 4a, który dysponuje 120 miejscami przewidzianymi dla studentów oraz innych gości.

Uczelniana Studencka Komisja ds. Zakwaterowania w Domu Studenta informuje, że
wszystkie wnioski studentów o przyznanie miejsca w Domu Studenta na rok akademicki 2023/24 zostały rozpatrzone pozytywnie. Zapraszamy!

Uczelniana Studencka Komisja ds. Zakwaterowania w Domu Studenta

informuje że terminy składanie wniosków o przyznanie miejsca w Domu Studenta wg wzoru -
załącznik nr 13 do Regulaminu świadczeń dla studentów PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie są dostosowane do terminów rekrutacji.
Istnieje również możliwość składania wniosków o zakwaterowanie w ciągu roku akademickiego, w ramach wolnych miejsc w Domu Studenta. Student składa wniosek bezpośrednio w Domu Studenta.

Skład Uczelnianej Studenckiej Komisji ds. Zakwaterowania w Domu Studenta na rok 2022/2023:
Przewodniczący: mgr Małgorzata Wudarczyk
Członkowie:
Agnieszka Kozłowska – Kierownik Domu Studenta
Małgorzata Banasiak – student
Marta Błaszkiewicz – student
Klaudia Kalinowska – student

Opłaty za miejsce w Domu Studenta PANS im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie w roku akademickim 2023/2024
Cennik obowiązuje od 01 października 2023 r.

1. Student mieszkający w Domu Studenta PANS im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie wnosi opłatę w wysokości kosztów utrzymania.
2. W przypadku zmiany kosztu utrzymania, opłaty za miejsce w Domu Studenta PANS im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie mogą ulec zmianie.
3. Opłaty za miejsce w Domu Studenta wynoszą :

- miejsce w pokoju 4 osobowym – 390 zł
- miejsce w pokoju  3 osobowym – 400 zł
- miejsce w pokoju  2 osobowym – 450 zł
- miejsce w pokoju  2 osobowym bez łazienki – 400 zł
- za korzystanie  z pokoju 2 osobowego przez jednego studenta  -  ­­550 zł  (w przypadku gdy istnieje taka możliwość).
- za korzystanie  z pokoju 2 osobowego bez łazienki przez jednego studenta – 500 zł ( w  przypadku gdy  istnieje taka możliwość).

4. Opłata za miejsce dla studentów spoza PANS im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, zwiększona  zostaje o kwotę 50zł miesięcznie w stosunku do wymienionych w pkt. 3 stawek podstawowych.

5. Opłata dla byłych studentów PANS im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie - wyłącznie w ciągu roku od ukończenia studiów zwiększona zostaje o 10 zł miesięcznie w stosunku do wymienionych w pkt. 3 stawek podstawowych  plus  8% podatku od towarów i usług.

6. Opłaty za doraźne korzystanie z miejsc w Domu Studenta wynoszą:
a) studenci studiów niestacjonarnych (zaocznych) PANS im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie wnoszą następujące opłaty:
- za miejsce w pokoju 3 osobowym – 80 zł za dobę (od osoby)
- za miejsce w pokoju 2 osobowym – 90 zł za dobę (od osoby)
- za korzystanie z pokoju 2 osobowego przez jedną osobę 100 zł za dobę

b)  pozostałe osoby (w tym studenci innych uczelni)
- opłata za miejsce w Domu Studenta – 100zł za dobę (od osoby)

c) pracownicy PANS w Ciechanowie
- za miejsce w pokoju 2 osobowym – 65 zł za dobę (od osoby)
- za korzystanie z pokoju 2 osobowego przez jedną osobę 80 zł za dobę (od osoby)

7. Dla grup zorganizowanych lub osób delegowanych przez jednostki współpracujące z PANS w Ciechanowie obowiązują ceny umowne ustalone w sposób indywidualny pomiędzy kierownikiem Domu Studenta a Zleceniodawcą.

Cennik na okres wakacyjny

1. Bazą naliczenia opłat jest cennik obowiązujący w roku akademickim.
  2. Studenci, którzy mają praktyki płacą proporcjonalnie do miesięcznej opłaty w przeliczeniu za każdy dzień pobytu w Akademiku.

Baza noclegowa

Budynek Domu Studenta to nowoczesny przyjazny osobom niepełnosprawnym 3 piętrowy obiekt położony blisko kompleksu sportowo rekreacyjnego - hala sportowa, basen kryty i otwarty, korty tenisowe, lodowisko.
        Proponujemy przestronne, jasne pokoje 2,3,4 osobowe z łazienką i prysznicem dla wszystkich. Ceny 80 zł - 100 zł/ osobonocleg. Bezpłatny parking. Miła, życzliwa obsługa 24h.
Obiekt czynny całodobowo z możliwością podłączenia się do internetu oraz zainstalowania odbiornika telewizyjnego. Opłata za korzystanie z wyżej wymienionych łączy wliczona jest w miesięczny czynsz lub osobonocleg. Na każdej kondygnacji znajdują się kuchnie z całym zapleczem, gdzie mieszkańcy mogą przygotowywać pełne posiłki.
Cisza nocna w budynku Domu Studenta PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie obowiązuje od godz. 22.00 do 6.00.

Istnieje także możliwość korzystania ze stołówki, która mieści się w tym samym budynku.
        W czasie wakacji nasz obiekt może gościć uczestników obozów sportowych, kolonii, jak również zawodników różnych dyscyplin sportowych. Nasza działalność jest otwarta na wszelkie inicjatywy proponowane przez społeczność lokalną.

W budynku znajduje się również siedziba Samorządu Studentów.

Załączniki :