Edytuj nagłówek
Aktualności

Dziękujemy wszystkim Prelegentom za wysoki poziom merytoryczny sesji plenarnych. Podziękowanie dla dr hab. n. med. prof. uczelni Marcina Waśko za wygłoszenie wykładu inauguracyjnego, który stanowił merytoryczne otwarcie naszej konferencji i był wartościowym wprowadzeniem w jej tematykę. Szczególne ukłony kierujemy również do naszego gościa z Zagrzebia - dr. hab. n. med. Josipa Vlaica - którego wykład online o łąkotce dyskoidalnej nadał obradom międzynarodowy wymiar. Dziękujemy również wszystkim Państwu obecnym na sali i przed ekranami - Wasza uważność nadała sens każdemu wystąpieniu.

Patrząc na naszych studentów, widzieliśmy w ich oczach mieszankę stresu i wielkiej pasji. Dla wielu z nich było to pierwsze publiczne wystąpienie, pierwszy głos zabrany w świecie nauki. Gratulujemy Wam odwagi!

Niezwykłym dopełnieniem konferencji był występ artystyczny naszych studentów - moment wrażliwości, którego nauka tak bardzo potrzebuje. Z kolei popołudniowe warsztaty (niestabilność lędźwiowa, Pilates, badanie nerwów czaszkowych) były prawdziwą ucztą praktycznej wiedzy. Dziękujemy Prowadzącym za cierpliwość i pasję w pokazywaniu, jak holistycznie dbać o drugiego człowieka.

Ogromne podziękowania dla Nauczycieli i Studentów za nieocenioną pomoc w organizacji. Najcenniejsze, co z nami zostaje, to nowe znajomości i rozmowy w kuluarach, które pewnie już niedługo zamienią się we wspólne projekty.

To wydarzenie pokazało, że mimo zdigitalizowanego świata, to żywy człowiek i relacja z nim są najważniejsze. Dziękujemy, że byliście częścią tej historii. Do zobaczenia za rok!

Kierownik Zakładu Fizjoterapii
Wiceprzewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Konferencji
dr Magdalena Rokicka-Hebel