Edytuj nagłówek
Aktualności

Baza noclegowa.

 Akademik Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie mieści się w murach Domu Studenta przy ulicy Gabriela Narutowicza 4a, który dysponuje 120 miejscami przewidzianymi dla studentów oraz innych gości. Budynek Domu Studenta to nowoczesny przyjazny osobom niepełnosprawnym 3 piętrowy obiekt położony blisko kompleksu sportowo rekreacyjnego - hala sportowa, basen kryty i otwarty, korty tenisowe, lodowisko.

    Proponujemy przestronne, jasne pokoje 2,3,4 osobowe z łazienką i prysznicem dla wszystkich. Ceny 80 zł - 100 zł/ osobonocleg. Bezpłatny parking. Miła, życzliwa obsługa 24h.
    Obiekt czynny całodobowo z możliwością podłączenia się do internetu oraz zainstalowania odbiornika telewizyjnego. Opłata za korzystanie z wyżej wymienionych łączy wliczona jest w miesięczny czynsz lub osobonocleg. Na każdej kondygnacji znajdują się kuchnie z całym zapleczem, gdzie mieszkańcy mogą przygotowywać pełne posiłki.
Cisza nocna w budynku Domu Studenta PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie obowiązuje od godz. 22.00 do 6.00.

Istnieje także możliwość korzystania ze stołówki, która mieści się w tym samym budynku.
W czasie wakacji nasz obiekt może gościć uczestników obozów sportowych, kolonii, jak również zawodników różnych dyscyplin sportowych. Nasza działalność jest otwarta na wszelkie inicjatywy proponowane przez społeczność lokalną.

W budynku znajduje się również siedziba Samorządu Studentów.